OÜ Grillon Grillsüsi Grillbriketid Kiirgrill Süütepalad Süütetikud


  TOOTED

  Süütevalmis GRILLSÖEPAKETT
  Kaks ühes


  GRILLBRIKETID
  Süütevalmis pakendis
  Kaks ühes


  Süütevalmis KAMINASÜSI
  Kaks ühes


  Süütevalmis
  MINIGRILL- SÖEPAKETT
  Kaks ühes


  Suuretükiline
  GRILLSÜSI 50 L


  Suuretükiline
  PUUSÜSI 50 L


  GRILL - ühekordseks kasutamiseks


Kontakt

OÜ Grillon
Tamme pst 11
67405 Otepää
Valgamaa
Estonia

E-mail
aivar@grillonbbq.eu
Suuretükiline GRILLSÜSI suurtele grillidele
ja pikka aega kestvaks grillimiseksGrilloni 50-liitrises pakendis grillsüsi kestab ka pikima grillimise lõpuni ning küpsetab suurimadki palad.


Mahukas pakendis grillsüsi on suuretükiline ja vastab restoranide ning suurköökide kvaliteedinõuetele. Süsi sobib suurtele grillidele ja kaminatesse ning hoiab grillimiseks sobivat temperatuuri kaua.

Seetõttu on Grilloni suures pakendis süsi nagu loodud suurte köökide, restoranide, peokorraldajate ning grillimist nautivate majapidamiste tarvis. Kolmekordne kilega tugevdatud kott hoiab söed kuivad ka niiskema ilmaga.Restorani ootuste kohane kvaliteet
Grilloni 50-liitrine grillsöekott sisaldab suurtele grillidele sobivat grillsütt, mille tükkide suurus on: 50-100 mm vähemalt 80%, 20-50 mm kuni 12%, 0-20 mm kuni 8%.

Pikk küpsetusaeg
Suured söetükid hoiavad grillimiseks sobivat temperatuuri kaua ning võimaldavad küpsetada ka suuremaid palasid.

Mugav tõsta ja säilitada
Tugevate sangadega söekotti on mugav tõsta, kolmekihiline kilega tugevdatud pakend on vastupidav ning aitab söed hoida kuivad ka niiskemais oludes.

Kerge süüdata
Pakume teile kvaliteetset vähese niiskussisaldusega grillsütt, mis süttib hästi.

Puhas toode
Anname teie käsutusse loodussäästlikult toodetud lehtpuusöe. Grillimine on looduslähedane toiduvalmistusviis. Lehtpuusüsi on tervisele ohutu ega tekita kasvuhoonegaase.

Suur kütteväärtus
Grillsöe 82% süsinikusisaldus tagab püsiva ja kõrge küpsetustemperatuuri. Grillon BBQ 50-l grillsüsi vastab standardile DIN-EN 1860-2, NF B 55-101

Kasutusõpetus
Enne küpsetamist puhastage grill või tulease. Puistake söed grillile. Asetage sütele spetsiaalsed süütepalad või valage süütevedelikku ja laske sellel veidi imbuda. Seejärel süüdake süütepalad või söed. Soovitame teile süütamiseks Grillon Start´i süütepalasid. Söed on grillimiseks valmis umbes 20 minutiga, kui nad hõõguvad tugevalt ning on kattunud õhukese halli tuhakirmega. Jagage grillimisel söed kahte ossa - ühele poole suured söetükid toidu põhjalikuks läbiküpsetamiseks ja teisele poole väiksemad söetükid toidu soojas hoidmiseks. Grillimiseks sobiv temperatuur (300-400° C) püsib vähemalt 60 minutit.

Ohutusnõuded
Grillsöed ei ole mõeldud kasutamiseks siseruumides. Süütamiseks ei tohi kasutada bensiini ega piiritust. Lapsed ja koduloomad tuleb hoida hõõguvaist sütest ohutus kauguses. Hõõguvate sütega grilli ei tohi jätta järelevalveta. Söed on põletavalt kuumad veel 2 tunni vältel pärast grillimise lõpetamist.

Hoiutingimused
Grillsüsi on niiskustundlik ning tuleohtlik. Hoidke sütt kuivas jahedas ruumis.Jõudu grillimeistritele!